Продаж,
монтаж, cервіс
кліматичної техніки

+050 691 04 48
+098 562 60 06
Обираємо зволожувач повітря
25
Січень

By denis-admin /

В зимовий період року вологість повітря значно знижується. Даний факт пояснюється роботою опалювальних систем, які осушують його. Як зволожити повітря у квартирі? Варіант перший – просто відкрити вікно. Самий простий спосіб, але не факт, що з вулиці надійде свіже, чисте та вологе повітря. Варіант другий – розвісити мокрі простирадла чи рушники по батареям. Дешево та сердито, але так ваше житло буде дуже схоже на типову пральню. Отже, варіант три – зволожувач повітря. Даний прибор являється досить ефективним, займає мало місця та не потребує особливого обслуговування. Такий пристрій відмінно підійде, якщо в домі є малі діти – для забезпечення комфортних умов. Як вибрати правильно зволожувач повітря? Чи можливо зекономити? Які бувають зволожувачі повітря? На всі ці питання ви отримаєте відповіді, прочитавши статтю.

Різновиди зволожувачів повітря

Перш ніж вибрати зволожувач повітря для квартири, варто розглянути їх типи та принцип роботи кожного з них. Отже:

  1. Зволожувач традиційного типу. Принцип функціонування такого приладу заснований на холодному випаровуванні води. Молекули води випаровуються природнім шляхом без нагріву. Воду заливають в контейнер, звідки вона розподіляється на робочі елементи прибору. Ними можуть бути картриджі, фільтри чи диски – все залежить від фірми-виробника та цінової категорії приладу. Самі прості прилади оснащені паперовими елементами. В моделях більш дорогих є пластикові диски, які, знаходячись постійно в русі, розповсюджують холодний туман в приміщенні. Окрім насичення повітря вологою, прилад ще и виконує функцію його очистки. Найменші частинки пилу осідають на встановлені в середині фільтри. Інтенсивність роботи традиційних приладів, що розповсюджують холодну пар, залежить від показників вологи в кімнаті – чим вона нижче, тим вище швидкість випаровування.
  2. Парові зволожувачі. Робота даних приладів основана на гарячому випаровуванні – вода закипає, та пар розповсюджується по кімнаті. Прибор відрізняється високим рівнем безпеки: як тільки рідина закінчується, він автоматично виключається. Прилад такого типу має вбудований датчик, що визначає відсоток вологості повітря в приміщенні. Деякі моделі можуть бути використані в медичних цілях та доповнюються інгаляційними насадками.
  3. Ультразвукові моделі. По праву рахуються одними з най ефективніших та надійних. Вода з ємності потрапляє на пластину, що працює з певною частотою. Рідина перетворюється в туман та розпилюється в такому вигляді. Прилади відрізняються безшумністю, високою ефективністю та безпекою для людей, домашних тварин та кімнатних рослин.

Вам потрібно вибрати зволожувач повітря для дитячої? Радимо звернути увагу на моделі останнього виду – ультразвукові. Вони не потурбують сон малюка, надійно захищені від проникнення в систему та характеризуються безпечністю та повною відсутністю ймовірності опіку.
Якщо ви все ще не обрали зволожувач повітря для дому, наші консультанти завжди готові допомогти вам! Звертайтесь!


Залишити коментар

Спеціальна пропозиція

Зволожувач повітря у ПОДАРУНОК

Залиште заявку на підбір кондиціонера та при замовленні отримайте подарунок!

ДО КІНЦЯ АКЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЬ:

-1831Днів -7Годин -44Хвилин -16Секунд

Введіть орієнтовну площу приміщення

Введіть Ваш номер телефону